Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe VARRASBAKERY (edaspidi Veebipood) omanik on Varras OÜ, registrikood 14468729, K. Veeberi tn 12 Tartu, Tartu Tartumaa 51011 .

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo:
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Kui tellimus soovitakse sooritada mõneks kindlaks päevaks, siis tuleb soovitud kuupäev märkida lahtrisse: Lisa märkmed kohaletoimetamise kohta. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest. Võimalusel pakutakse ostjale alternatiivseid tooteid, mille puhul võtab Veebipood ostjaga ise ühendust.

Kohaletoimetamine
Kaupu tarnitakse Tartu linna piires 3€ eest.
Tulenevalt kauba iseloomust ei ole võimalik tellitud kaupa tagastada. Pretensioonide korral tuleb ostjal koheselt ühendust Veebipoega kas telefoni teel või e-maili teel ning läbirääkimiste teel leida lahendus. Pretensioonide hüvitamiseks palume ka kaubast teha pilti ning pretensioon kirjalikult ka pärast esmase kontakti loomist Veebipoega saata e-mailile info@varras.ee


Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb koheselt tellimuse kontrollimisel ostja poolt. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 10 päeva jooksul.

Taganemisõigus
Tulenevalt kauba iseloomust ei ole võimalik tellitud kaupa tagastada. Pretensioonide korral tuleb kliendil koheselt ühendust võtta Veebipoega taasesitatavas vormis (e-mail). Kauba ja toote tekkivad pretensioonid tuleb esitada koheselt info@varras.ee. Kõik pretensioonid lahendadatakse individuaalselt.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale kohale toimetamiseks. Isikuandmete vastutav töötleja Varras OÜ võib edastada maksete teostamiseks vajalikud isikuandmeid volitatud töötlejale Maksekeskus AS.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@varras.ee .
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.